talia group haberler, talia basında biz, basın haberleri

Türkiye’nin İlk Külot Tipi Bebek Bezi – Annecee

Talia Group, Türk anne babaları ve bebeklerini büyük bir sürprizle tanıştırıyor. Aylarca süren çalışmalar sonucunda artık Japon harikası bebek bezi Goo.N, külot tipi ve bant tipi bebek bezleriyle Türkiye’de.

Goo.N, Japonya’nın kağıt ürünleri devi Daio Paper Corporation tarafından üretilmekte olan bir ürün ve onlarca yıldır Japonya’da lider bebek bezi markası. Bunun dışında Rusya, Çin, Tayland, Yeni Zelanda, Singapur, Malezya ve Tayvan’da annelerin ve bebeklerin mutluluk kaynağı. Neden mi? Çünkü Goo.N bebek bezleri, öncelikle külot tipi ürün çeşidi sayesinde gerçekten 10 saniyede giydiriliyor.

Havuzda kullanıma uygun olmayan, normal gündelik kullanım amaçlı bu külot tipi bebek bezi aynı çamaşır gibi bel lastikli. Giydirmek için ellerinizi bacak oyuntularından geçiriyor, bel lastiğini esnetiyor ve 10 saniyede bebeğinizi bezliyorsunuz. Çıkarması da çok ama çok kolay. Bezin her iki yanında görülen yırtma dikişlerini yukarıdan aşağıya veya aşağıdan yukarıya doğru yırtıyorsunuz ve bezi çıkarıyorsunuz.

“Bu bezin arkasındaki mavi bant da neyin nesi?” diyecek kullanıcılara şimdiden hatırlatalım: Beziniz kirlenip yırtarak çıkardıktan sonra, bezi ön taraftan başlayıp kirli kısmı içeride kalacak şekilde rulo halinde sarın. Sarma bittikten sonra mavi bandı çekerek açın ve rulo haldeki bezinizi sarmalayıp yapıştırın. Şimdi gönül rahatlığıyla bezinizi çöpe atabilir, içindeki nahoş kokuların etrafa yayılmasını önleyebilirsiniz.

Goo.N bebek bezleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.goonturkiye.com internet sayfasını ziyaret etmeniz yeterli. Bu sayfa, size kendi bebeğinizin resmini arka plan yapma imkanını sunacak şekilde tasarlandı. Ayrıca internet sayfasının Sihirbaz başlığına tıkladığınızda yanıtlayacağınız çok basit birkaç soruyla bebeğinize en uygun Goo.N bebek bezini keşfedebilirsiniz. Goo.N bebek bezleri şimdilik sadece internette satılıyor. İnternet sitesinden ister Sihirbaz’ın sorularını yanıtladıktan sonra ürününüzü görüp satın alma sistemine bağlanabilirsiniz. Veya sitede göreceğiniz “Satın Al” butonunu tıklayarak doğrudan satış sitesine bağlanabilirsiniz. Satışlar ise, Talia Group’un birbirinden özel birçok ürününün daha incelemenize açık olduğu www.talia-tr.com adresli internet sitesinde.

Unutmadan Goo.N bebek bezlerinin en önemli özelliğini de anlatalım. Goo.N bebek bezleri, ilk gününden beri annelerin ve bebeklerin rahatı, sağlığı ve huzuru düşünülerek geliştiriliyor. Bu bezler, diğer bezlere oranla minimum %50 daha ince ve yumuşak ve ayrıca bebeğinizin cildine nefes aldıracak şekilde gözenekli bir yapıya sahip. İçerdiği E vitaminli krem sayesinde, hassas ciltlerde dahi pişik kremi kullanımına gerek olmaksızın bebeğinizi pişik ve tahriş sorunlarına karşı koruyor. Ayrıca esnek bel ve bacak lastikleri, sizi şaşırtacak derecede yumuşak kenarlara sahip olma özelliği sayesinde bebeğinizin en ufak bir hareketine bile uyum sağlayarak, canının yanmasını önler. Pişik, tahriş ve yara gibi sıkıntılarla karşılaşmamak için dikkat etmeniz gereken konuları www.goonturkiye.com sayfasındaki Bebek Bakımı başlığı altına okuyabilirsiniz.
s
Goo.N bebek bezleri, dikkat çekici inceliğine rağmen benzersiz bir emicilik gücüne sahip. İçerdiği üstün emici jeller sayesinde bebeğinizin idrarını diğer bebek bezlerine oranla çok daha hızlı emiyor, tam bir kuruluk hissi sağlayarak bebeğinizin huzurla uyumasını mümkün kılıyor.
Vakit kaybetmeden www.goonturkiye.com adresini ziyaret edin, bebeğinizi ve kendinizi bu ayrıcalıkla tanıştırın.
Merak edenler için son bir not; Goo.N ismi, İngilizce’de anlamı “iyi bebek bezi” olan “good nappy” ifadesinden türetilmiştir ve telaffuzu Japonca’da “iyi ve aktif biçimde büyümek” anlamına gelir.

Goo.N bebek bezleri, anne babalar ve bebekleriyle tanışmak için 16 Haziran 2013 Pazar günü Suadiye Sahili’nde gerçekleştirilen 2. Caddebostan Çocuk Şenliği’nde yerini aldı. Etkinlikte ürünün özellikleri ve kullanım biçimi anlatıldı, numune ürünler ve tanıtıcı materyaller ile balonlar, şapka ve tişört setleri, uçurtmalar gibi rengarenk promosyon malzemeleri dağıtıldı. Bunlara ek olarak doldurulan ziyaretçi katılım formlarıyla yapılan çekiliş sonucunda 4 talihli, değişik bedenlerde Goo.N külot tipi bebek bezi kazanırken, diğer 4 talihli ise kazandıkları Penguen Biçimli Goo.N Islak Mendil Kutusu ile etkinlik alanından mutlu ayrıldı.

Bir önceki yazımız olan Bebek ve Çocuklar İçin Yenilikler - Habertürk başlıklı makalemizde goo.n, goo.n bebek bezleri ve japon bebek bezi hakkında bilgiler verilmektedir.