talia group haberler, talia basında biz, basın haberleri

Menard Saranari Ürün Lansmanı Yapıldı

Japonya’nın ünlü cilt bakım firması Menard, yeni serisi Saranari’yi 17.11.2015 tarihinde Beymen Zorlu Center’da düzenlediği görkemli lansmanla güzellik tutkunlarıyla buluşturdu.Güzelliğine önem veren herkesi, güvenilir, etkili ve faydası gözle görülür ürünlerle tanıştırmayı ilke edinen Menard, gerçek güzelliği ve güzelliğin geleceğini araştırıyor. “Hayatına dokunduğu insanların yaşam biçimlerine parıltı kazandırıp topluma güzellik sunarak katkıda bulunma” anlamına gelen “Magokoro” felsefesini benimseyen Menard’ın en önemli varlık sebebi kişilerin en güvendikleri güzellik danışmanı olmaktan geçiyor.

2014 yılında kırmızı ve siyah reishi mantarı içeren “Embelir”, 2015 yılı Ocak ayında ise yaşlanmanın beraberinde getirdiği cilt problemleri üzerinde karma bir etkiye sahip “Authent”ı Türkiye ile tanıştıran marka, şimdi de yaşlanmaya karşı savaşan ve içerdiği Kazablanka çiçeğiyle eşsiz bir deneyim sunan “Saranari” serisini sunuyor. Seride bulunan tatlı ve balımsı bir kokuya sahip olan Kazablanka özleri, ürünlerle buluştuğunda yaşlanma geciktirici hormonların salgılanmasını tetikliyor. Bu hormonlar ise defalarca UV ışınlarına maruz kalmış cildin gençleşmesine yardımcı oluyor. Farklı etkisiyle, cildin sıkılığını ve parlaklığını korumaya yardımcı olan seri, şık tasarımlı kutularda sunularak markanın felsefesiyle bütünleşiyor.

Menard’ın yeni serisi olan Saranari Harvey Nichols Kanyon, Harvey Nichols Ankara, Brandroom Suadiye ve Beymen Zorlu Centre’da güzelliğine önem verenleri bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Basında Menard / Fashion & Travel başlıklı makalemizde basında biz, fashion travel ve talia group hakkında bilgiler verilmektedir.